Self Storage na Śląsku

Strona główna / Self Storage na Śląsku

Witamy w Rental Box – Centrum Self Storage na Śląsku!

Witamy w Rental Box – Centrum Self Storage na Śląsku!Potrzebna Ci powierzchnia na wynajem, w której bez problemu zmieścisz wszystkie swoje rzeczy lub sprzęt firmowy? Mamy dla Ciebie 2 wiadomości. Pierwsza jest taka, że w dzisiejszych czasach wynajmując nawet mały magazyn w centrum miasta zapłacisz krocie. Nie mówiąc już o tym, że aby się do niego dostać trzeba będzie umówić się z odpowiednim wyprzedzeniem i załatwić masę formalności na wstępie…  Podejrzewamy, że nie o to Ci chodzi. Dlatego mamy dla Ciebie lepszą propozycję – Centrum Self Storage Rental Box, czyli Magazyny Samoobsługowe na Śląsku. Zastanawiasz się co to takiego? Już wszystko wyjaśniamy!

Baner informacyjny przed wejściem do centrum self storage na śląsku

Czym są magazyny samoobsługowe Self Storage na Śląsku?

Magazyny Samoobsługowe Self Storage na Śląsku to nowoczesne rozwiązanie cieszące się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród Klientów indywidualnych jak i biznesowych na Śląsku, poszukujących bezpiecznej przestrzeni magazynowej w naprawdę atrakcyjnej cenie. Self Storage Rental Box to jednak nie tylko profesjonalne warunki magazynowania, korzystna cena i profesjonalna ochrona Twoich przedmiotów. Uważamy, że każdy kto decyduje się na wybór samoobsługowej przechowalni powinien mieć również szybki i łatwy dostęp do swoich rzeczy kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Ponadto maksymalnie uprościliśmy proces załatwiania wszelkich formalności związanych z wynajmem przestrzeni Self Storage Śląsk. Wszystko po to aby zapewnić Ci najwyższy komfort korzystania ze swojego schowka!

Producent Self Storage na Śląsku – Katowice, Bytom, Częstochowa

Rental Box to producent kontenerów samoobsługowych z wieloletnim doświadczeniem w branży magazynowej. Magazyny Self Storage od Rental Box to profesjonalnie przygotowane i bezpieczne miejsce na Twoje rzeczy. Od początku do końca produkcji dbamy o to by nasze magazyny spełniały najwyższe standardy ponieważ tylko w ten sposób można następnie spełnić oczekiwania Klienta. Materiały, z których powstają są odporne na wymagające polskie warunki atmosferyczne, korozję i wilgoć, dzięki czemu bez obaw możesz przechowywać w nich co tylko chcesz! W Rental Box oferujemy wynajem powierzchni samoobsługowych, wynajem przechowalni oraz wynajem małych magazynów osobom prywatnym i firmom z okolicznych miast tj. Katowice, Bytom, Częstochowa, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów czy Siemianowice Śląskie. Podążając za stale rozwijającym się trendem przechowywania mienia na małych powierzchniach, zredukowaliśmy koszty magazynowania w porównaniu z tradycyjnym magazynem aż o -60%!

W naszej ofercie znajdziesz powierzchnie magazynowe do wynajęcia w bardzo zróżnicowanych wymiarach. Do wyboru masz kontenery samoobsługowe o wielkości od 3 metrów do 12 metrów kwadratowych. W schowku Self Storage z łatwością zmieścisz sprzęt narciarski lub windsurfingowy, komputery firmowe i inny sprzęt biurowy, meble, pojazdy lub rzeczy podczas przeprowadzki. To Ty decydujesz jak dużo przestrzeni potrzebujesz na swoje rzeczy i jak długo będziesz przechowywać je w Centrum Self Storage na Śląsku.

palety i pojemniki w kontenerze self storage na śląsku

Jak działa Self Storage Rental Box na Śląsku?

Zastanawiasz się jak działa Self Storage Rental Box na Śląsku? Naszym Klientom umożliwiamy wjazd na teren alejki przypisanej do wynajmowanego kontenera. Każda alejka posiada 5 metrów szerokości, tak aby umożliwić swobodne podjechanie pod kontener samoobsługowy. Wszystkie magazyny Self Storage Śląsk znajdują się na terenie zewnętrznym, odpowiednio strzeżonym, a dostęp do kontenera posiada wyłącznie osoba dysponująca pinem do bramy, oraz własnym kluczem do kłódki.

Po podpisaniu umowy, otrzymasz indywidualny kod dostępu, który umożliwi Ci wejście do magazynu. Nasze powierzchnie są czyste, monitorowane, a podłoga jest impregnowana, aby zapewnić odpowiednie warunki przechowywania Twoich przedmiotów!

W celu zredukowania kosztów magazynowania, istnieją powierzchnie dzielone z drugą osobą, tak aby cena była najniższa!

Korzystaj z Self Storage na Śląsku kiedy tylko chcesz!

Korzystaj z Self Storage na Śląsku kiedy tylko chcesz! W Rental Box prowadzimy dedykowane biuro obsługi klienta, w którym z łatwością możesz dokonać zakupu rzeczy takich jak taśmy, kartony i wiele innych artykułów niezbędnych przy przeprowadzkach lub bezpiecznym przechowywaniu dóbr. Nasza profesjonalna obsługa sprawi, że proces wynajęcie magazynu samoobsługowego tuż obok Katowic lub Bytomia przebiegnie szybko, łatwo, wygodnie i tanio!

grafika przedstawiająca pojemność kontenera

Chcesz sprawdzić wielkość kontenerów samoobsługowych Self Storage? Sprawdź Wymiary Kontenerów!
Chcesz dowiedzieć się więcej o Self Storage? Sprawdź Najczęściej Zadawane Pytania
Chcesz poznać ofertę Magazynów Samoobsługowych dla Ciebie? Sprawdź Ofertę dla Klienta Indywidualnego
Chcesz poznać ofertę Self Storage dla Firm? Sprawdź Ofertę dla Klienta Biznesowego