Boksy Magazynowe

Strona główna / Boksy Magazynowe

Boksy Magazynowe Rental Box | Katowice i Bytom

Przeprowadzasz się do nowego domu? Remontujesz mieszkanie i potrzebujesz dodatkowego miejsca na swoje rzeczy? Rental Box odpowiada na wiele oczekiwań i oferuje nietuzinkowe rozwiązanie, jakim są boksy self storage w miastach Katowice i Bytom.  Nasze magazyny self storage o powierzchni  sięgającej nawet do 12 m2, umożliwią Ci przechowanie obiektów o różnych rozmiarach takich jak szafy,  rowery czy motocykle. Boksy magazynowe  z całodobowym monitoringiem oraz ochroną kodem PIN to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Wysokiej jakości i solidne boxy self storage  są odporne na warunki atmosferyczne jak śnieg, grad czy deszcz, chroniąc Twoje rzeczy przed zabrudzeniami i zniszczeniami.

boksy magazynowe katowice bytomNa co może mi się przydać magazyn self storage?

Potrzebujesz więcej przestrzeni na swoje rzeczy w dłuższym okresie czasu? Przeprowadzki, brak miejsca w garażu czy wyjazd za granicę to tylko niektóre sytuacje, gdzie boxy magazynowe mogą być bardzo pomocne, a do ich wynajmu potrzebujesz tylko dokumentu potwierdzającego swoją tożsamość lub danych firmy i stawienie się osoby jej reprezentującej. Wynajem boksów self storage gwarantuje elastyczną umowę, ponieważ będziesz mógł ją przedłużyć nawet ostatniego dnia najmu po upływie jednego miesiąca.

Zapraszamy do Rental Box w miastach Katowice i Bytom!

Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne i firmy to skorzystania z usługi wynajem boksów self storage na Śląsku w miastach KatowiceBytom. W razie pytań prosimy o kontakt na naszej stronie internetowej, na Facebooku lub pod numerem telefonu +48 662 139 836.