Self Storage Katowice

Strona główna / Self Storage Katowice

Magazyny Samoobsługowe Self Storage Katowice

Potrzebujesz bezpiecznej przestrzeni na swoje przedmioty? Self Storage Katowice to sprawdzone, opłacalne i bardzo wygodne rozwiązanie. Na czym to polega? Nasza przechowalnia rzeczy w Katowicach to miejsce monitorowane 24 godziny na dobę, z którego możesz łatwo korzystać kiedy tylko zechcesz. Magazyny samoobsługowe Rental Box to najtańszy sposób na przechowywanie swoich rzeczy. Odpowiednie warunki wewnątrz kontenerów sprawiają, że spokojnie możesz zostawić w nich swój motocykl, quad, deskę kitesurfingową, meble itd.

Rental Box = Self Storage Katowice

Zależy Ci żeby wszystkie Twoje rzeczy się zmieściły, ale jednocześnie nie chcesz przepłacać za przestrzeń, której nie wykorzystasz? To często problem w przypadku wynajmu tradycyjnych magazynów. Ale nie u nas! W centrum Self Storage Katowice czekają na Ciebie kontenery samoobsługowe w wielu rozmiarach, dzięki czemu możesz samodzielnie zdecydować, który będzie dla Ciebie najwłaściwszy. 3, 6, 9, 12 metrów kwadratowych? Twoja decyzja!

Magazyny Samoobsługowe Blisko Ciebie. Self Storage Katowice

Wspominaliśmy już, że to się opłaca. Ale na pewno chcesz wiedzieć konkretnie ile kosztuje wynajem magazynu samoobsługowego w Katowicach. Koszt wynajmu zależy od wielkości powierzchni magazynowej na jaką się zdecydujesz. Wybierz wielkość kontenera Self Storage w Katowicach i sprawdź cenę:

Magazyn samoobsługowy 3m2, Magazyn samoobsługowy 6m2, Magazyn samoobsługowy 9m2,  Magazyn samoobsługowy 12m2