Pytania i odpowiedzi

Strona główna / Pytania i odpowiedzi

Magazyny samoobsługowe Self Storage na Śląsku. Pytania i odpowiedzi Rental Box!

Magazyny Self Storage to opłacalne, bezpieczne i wygodne rozwiązani, jeśli szukasz miejsca na swoje rzeczy. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Oferujemy wynajem przestrzeni magazynowej Klientom z okolic miejscowości takich jak Częstochowa, Katowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów czy Siemianowice Śląskie. Zapewniamy profesjonalną ochronę przechowywanych rzeczy 24 godziny na dobę oraz wygodny dostęp do przechowalni!

Jak działają magazyny samoobsługowe Rental Box? Jakie korzyści na Ciebie czekają?

Zastanawiasz się jak działają magazyny samoobsługowe Self Storage na Śląsku? Sprawdź najczęściej zadawane pytania i przekonaj się dlaczego warto skorzystać z Rental Box!

 1. Czy magazyny Rental Box są bezpieczne?
  Kontenery Rental Box są w pełni bezpieczne. Znajdują się na terenie monitorowanym 24 godziny na dobę. Wstęp na teren posiada wyłącznie osoba wynajmująca box.
 2. Jaki jest czas najmu boxa Self Storage?
  Nasza oferta jest bardzo elastyczna i oferuje różny czas najmu boxa Self Storage. Posiadamy następujące okresy najmu: 1 miesiąc , 3 miesiące , 6 miesięcy oraz 12 miesięcy.
  Istnieje możliwość wynajmu kontenera na 2 miesiące, natomiast cena najmu na 2 miesiące nie wejdzie w stawkę rabatową która jest liczona od 3 miesiąca.
 3. Co potrzebuję aby wynająć boxa?
  Żeby wynająć boxa trzeba spełnić bardzo proste wymagania. Kontenery są wynajmowane na osobę fizyczną na podstawie dokumentu tożsamości (paszport, dowód osobisty, prawo jazdy), natomiast dla Klienta Biznesowego będą wymagane dane firmy oraz stawienie się osoby upoważnionej do reprezentowania firmy. W Renatl Box skupiamy się na działaniu i budowaniu pozytywnych doświadczeń w użytkowaniu naszych magazynów. Właśnie dlatego maksymalnie uprościliśmy proces wynajmu przestrzeni Self Storage!
 4. Czy można u nas przechowywać motocykl, skuter, motorówkę, quad itp.?
  Używasz pojazdów sezonowo? Masz pasję, która wymaga posiadania dużej liczby akcesoriów i sprzętu takich jak motocykl, skuter, motorówka, quad, deska windsurfingowa lub inne? W magazynie Self Storage z łatwością i w odpowiednich warunkach przechowasz swoje wyposażenie. W magazynach samoobsługowych można przechowywać pojazdy spalinowe po wcześniejszym opróżnieniu zbiornika paliwa.
 5. Czy podczas wyprowadzki muszę powiadomić Rental Box?
  Przed wyprowadzką prosimy o powiadomienie osoby przebywającej w biurze, ze względu na procedury, nasz pracownik sprawdzi stan opuszczanego boxa.
 6. Co to jest Self Storage?
  Self Storage to inna nazwa oznaczająca Magazyn Samoobsługowy. Kontenery Self Storage to najtańsze magazyny dostępne na rynku. Główne cechy samoobsługowych magazynów Self Storage to znaczące oszczędności i optymalizacja w zakresie przechowywania i magazynowania. ​
  Jeśli posiadasz przedmioty, pojazdy, urządzenia, których nie używasz na co dzień wybór samoobsługowego magazynu będzie dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem!
 7.  Jakiej wielkości jest kontener magazynowy Self Storage?
  Potrzebujesz bezpiecznego miejsca na swój sprzęt? Jesteś pasjonatem sportów wodnych, jazdy motocyklem lub wędkarstwa? A może chcesz pozbyć się nadmiaru rzeczy z domu? Centrum Rental Box posiada w swojej ofercie kontenery magazynowe Self Storage różnej wielkości dzięki którym z pewnością znajdziesz wystarczająco dużo miejsca na wszystkie swoje rzeczy i pasje! Powierzchnia dostępnych przechowalni Rental Box wynosi od 3mdo 12m2.
 8. Jaki jest koszt wynajmu magazynu samoobsługowego Self Storage?
  Koszt korzystania z magazynu samoobsługowego Self Storage różni się w zależności od wielkości wynajmowanej powierzchni. Aby sprawdzić cenę kliknij w zakładkę OFERTA a następnie wybierz interesujący Cię boks magazynowy i poznaj cenę!
 9. Jakie są zalety przechowalni typu Self Storage?
  Płacisz za taką powierzchnię jakiej potrzebujesz.
  Dzięki Self Storage akcesoria służące Ci sezonowo nie będą zagracać Ci domu.
  Bezpieczeństwo Twoich przedmiotów dzięki monitoringowi i ochronie 24/7.
  Wygodny i łatwy dostęp do samoobsługowych kontenerów magazynowych.
  Szybki i prosty proces załatwiania formalności z wynajmem przestrzeni Self Storage.
  Zróżnicowana oferta wielkości przestrzeni magazynowych Self Storage.
  Wysokiej jakości kontenery i właściwe warunki do przechowywania rzeczy.
  Życzliwa i profesjonalna obsługa Klienta oraz sprawna komunikacja z Rental Box.
 10. Dlaczego warto wybrać Magazyn Samoobsługowy Self Storage od Rental Box?
  Magazyny Samoobsługowe Self Storage od Rental Box to gwarancja profesjonalnego podejścia do Klienta, odpowiednich warunków do przechowywania rzeczy oraz ciągłej ochrony 24/7. To stosunkowo nowe w Polsce rozwiązanie pozwala na skalowalność usługi m.in. poprzez dobór różnej wielkości przestrzeni oraz czasu przez jaki chcemy korzystać z magazynu samoobsługowego.
  Sprawdź szczegóły OFERTY!

Nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie? Wyślij nam zapytanie!