Self storage

Strona główna / Self storage

Self Storage – Magazyny Samoobsługowe Śląsk

Magazyny Samoobsługowe Self Storage to nowoczesne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych jak i firm poszukujących bezpiecznej przestrzeni na swoje rzeczy. Oferta Rental Box to odpowiedź na stale rosnące zapotrzebowanie Klientów na pomieszczenia magazynowe w konkurencyjnych do klasycznych magazynów cenach. skierowana jest do tych, którzy nie chcą przepłacać za przechowywanie rzeczy użytkowanych sezonowo, a jednocześnie zależy im na odpowiednich warunkach magazynowych i profesjonalnym podejściu do Klienta. Nie bez znaczenia będzie tez łatwy i szybki dostęp do kontenera samoobsługowego!

Magazyn Samoobsługowy Self Storage

Kontenery magazynowe

Kontenery magazynowe Pozwalają na szybki i wygodny sposób dostęp do przetrzymywanych przedmiotów. To łatwe w obsłudze i skalowalne rozwiązanie, dzięki któremu samodzielnie dostosujesz szczegóły usługi tj. wielkość i czas użytkowania wynajmowanej powierzchni. Jeżeli nie wierzysz, że to tanie rozwiązanie, porównaj sezonowe użycie magazynu Self Storage z koniecznością wieloletniego wykupu komórki lokatorskiej. Teraz rozumiesz? To na prawdę się opłaca ponieważ płacisz tylko wtedy kiedy używasz!

Self Storage – Magazyny Samoobsługowe

Od dłuższego czasu obserwujemy nieustający wzrost wartości nieruchomości, który generuje wzrosty czynszów. Coraz mniej opłacalnym jest magazynowanie przedmiotów w centrach miast lub w mieszkaniach. Alternatywą do wynajmu drogich powierzchni w ścisłym centrum są rozwiązania Self Storage. Nazwa Self Storage to inaczej Magazyny Samoobsługowe. Są to najtańsze powierzchnie służące do przechowywania różnego rodzaju dóbr na rynku. Główny cel rynku Self Storage to oszczędności i optymalizacja w zakresie przechowywania i magazynowania. ​

Magazyn Samoobsługowy typu Self Storage

Schowek do wynajęcia – Katowice, Bytom Częstochowa

W państwach, w których konsumpcjonizm stanowi główną cechę społeczeństwa schowek do wynajęcia stał się jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań magazynowania. Właśnie z tego powodu narodziło się wiele różnych rodzajów samoobsługowego magazynowania, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, czas i energię. Wyróżniamy między innymi budynki, sejfy, skrytki i kontenery samoobsługowe. Najlepszym przykładem, gdzie rozwiązania Self Storage odniosły sukces są Stany Zjednoczone Ameryki. USA były odpowiedzialne za stworzenie tego rynku z racji najbardziej dynamicznych cen nieruchomości oraz wysokiej gęstości zaludnienia. Na przestrzeni lat wypracowano różnego rodzaju rozwiązania, które niosą za sobą duże korzyści dla wynajmującego. Rewelacyjny pomysł samoobsługowych magazynów znalazł swoje zastosowanie również w innych krajach m.in. w Polsce, w tym również na Śląsku w pobliżu miejscowości takich jak Katowice, Bytom czy Częstochowa!

Coraz więcej osób znajdujących się w różnych sytuacjach życiowych poszukuje szybkiego i przystępnego cenowo sposobu na przechowanie swoich rzeczy. Bez względu na to czy właśnie remontujesz mieszkanie, przeprowadzasz się, prowadzisz sklep internetowy lub masz pasję wymagającą dużej ilości sprzętu taką jak: motocykl, nurkowanie, quady, windsurfing tania powierzchnia magazynowa może okazać się dużym udogodnieniem, a nawet czymś niezbędnym!

Wynajem magazynu w dobrej cenie na Śląsku

Wynajem magazynu w dobrej cenie w mieście niejednokrotnie okazuje się niezwykle kosztownym i niewygodnym rozwiązaniem. W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie łatwo dostępnych powierzchni magazynowych otworzyliśmy Centrum Self Storage Rental Box na Śląsku. Dzięki Self Storage oszczędzasz swój czas i pieniądze, a my zapewniamy Ci bezpieczne magazynowanie w chronionym obiekcie. Wynajmując powierzchnię Rental Box otrzymujesz całodobowy monitoring co raczej nie jest standardem przy wynajmie garażu w mieście.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Sprawdź naszą OFERTĘ!